ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

MATEMATİK ÖZEL DERS

## Bütçenize uygun, üstelik branş öğretmenlerinden özel ders alma fırsatı ##

Matematik dersi, bir çok sınavda karşımıza çıkan bir derstir. İlköğretimden üniversiteye kadar, hatta işe girerken bile bir şekilde karşımıza matematik soruları çıkabiliyor. O kadar ki, yüksek lisans yapmaya karar verdiğimizde bile bölümümüz ne olursa olsun yine de matematik dersi ve soruları ile karşılarız. Bunun için bazılarımız hummalı bir şekilde kurs ararken kimlerimiz ise özel ders veren matematik öğretmen arayışına gireriz.

Matematik özel ders verenler

 

Günümüzde özel ders almak için artık matematik  öğretmeni ya da kurs ararken en çok başvurduğumuz kaynak arama motorları. Tabiki de akla ilk Google geliyor. Peki ihtiyacınız en uygun matematik öğretmenini nasıl bulacaskınız? Sonuçta on binlerce özel matematik dersi veren kişiler arasından seçim yapmak hiç de kolay değil. Bunu kolaylaştırmak için öncelikle ödeyebileceğiniz ders ücreti (yani bütçeniz), öğretmenin deneyimi, matematik temel altyapınız gibi konularda kafanızda net fikirler oluşturmuş olmalısınız.

 

Çünkü her matematik öğretmeni ihtiyacınızı karşılayacak bilgi ve deneyime sahip olmayabilir. Şöyle düşünün, bir lise öğretmeni (istisnalar hariç) size YGS ya da LYS hazırlıkta ne kadar yardımcı olabilir. Üniversite hazırlık sınavında çok tecrübeli, süper matematik bilen bir öğretmenden ALES gibi matematiksel mantık sorularının yoğun olduğu  sınavda size sağlıklı destek vermesini de beklememelisiniz.

 

İstanbul başta olmak üzere, matematik dersinin en çok talep edildiği iller Ankara ve doğal olarak İzmir geliyor. Diğer şehirlerde de yoğuın bir özel ders talebi olmasına rağmen özellikle İstanbuldaki matematik öğremen arzı ve talebi diğer bütün şehirlerin neredeyse toplamı kadardır. İnternetteki ünlü arama motorlarında özel matematik dersi ya da matematik özel ders gibi aramalar yaptırınca karşınıza gelen sonuçlardan bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan on binlerce sonucu haliyle inceleyemezsiniz. Fakat ne kadar sabırla araştırırsanız, gerekirse öğretmenle telefonda görüşüp bilgi alırsanız o kadar sağlıklı sonuç alırsınız. 

MATEMATİK DERSİ İÇİN GOOGLE ARAMA ÖRNEĞİ

Dİğer şehirler için de uygulayabilirsiniz faka biz burada İstanbul için matematik dersi veren öğretmen aramayı örnekleyeceğiz. İyi ve amacınıza uygu sonuçlar verecek bir kaç arama örneği aşağıdaki gibidir.

 

1) matematik özel ders

2) özel  matematik dersi

3) özel matematik öğretmeni

4) istanbul matematik özel ders

5) özel matematik ders ankara

6) matematik ders verenler

 

Hatta araya biraz daha özel kelimeler katıp arama sonuçlarının sayısını daraltabiliriz. Örneğin,

 

7) matematik özel dersi Avrupa yakası

8) kadıköy matematik özel ders

9) ankarada matematik dersi dervenlerEDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?