SORU BANKALARINI İNCELE »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 640 kişi özel ders talep etti.
121 - 130 arası ilanlar

Geometri - Ankara

9.sınıfa devam eden kızım için matematik ve geometriden, özel ders verme konusunda deneyimli bir bayan öğretmen arıyorum. Beklentim, özellikle yarıyıl tatilinde verimli bir çalışma yapılabilmesi. Ankara Eryamanda oturuyorum. Derslerin evimde verilmesini istiyorum. Cep telefonu belirtilen e-maillere telefon ile dönüş yapacağım.

Matematik - Ankara

Lise 2 ye giden bir kızım var. Matematik türkçe tarih ve coğrafyadan özel ders aldırmak için bayan öğretmen arıyorum.

Matematik - Ankara

Kendimi yeterli görmüyorum ve ygs sınavına giricem bunun için bu kısa sürede yararıma olabilicek bir hoca arıyorum her seviyeye inebilcek anlatımı kuvvetli anlaşılır birini arıyorum.

Ingilizce - Ankara

Başlangıç olarak biraz ingilizce biliyorum. Ancak konuşarak ve önemli bigileri yazarak geliştirmek istiyorum.Daha doğrusu çok düzgün ingilizce konuşmak istiyorum

Fizik - Ankara

9. Sınıfta okuyan yiğenimin haftanın her günü 3 saat fizik matematik, biyoloji geometri ve kimya dersleride yardımcı olabilecek üniversite öğrencisinden özel ders almak istiyoruz. Bir nevi part time çalışcak bay yada bayan, ilgilenen arkadaşlar email e numaralarını yazarlarsa ben kendilerine dönüş yapacağım. Teşekkürler

Okuma Yazma - Ankara

15 tatil boyunca okuma yazmasını geliştirmesi ve 2 .yarıya daha başarılı girmesi için, özel ders istiyorum.

Matematik - Ankara

Ygs matematik'den özel ders istiyorum. Konulara sıfırdan başlayacağım. 11.sınıftayım, şuan ki matematiğim okul ve dershane denemelerinde iyi olmasına rağmen ygs matematiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim. Ama halledebilirim sonuçta karmaşık sayıyı yapan biri doğal sayıyı anlamakta zorluk çekmez diye düşünüyorum. Ders verecek olan kişinin cinsiyeti ve yaşı önemli değil. Önemli olan konuya hakimiyeti ve anlatma kabiliyeti. Aynı zamanda ben Batıkent'de oturuyorum Batıkent'e yakın biri olması benim açımdan daha iyi olur. Haftada 1-2 saat ücreti görüşebiliriz (150 tl'ye kadar )

Ingilizce - Ankara

Yakinda TOEIC sinavina katilmaktayim. Sinavda Speaking & Writing Skills degerlendirilecek.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Lütfen en kisa zamanda irtibata gecelim.

Ingilizce - Ankara

Orta düzey ingilizcemi geliştirmek adına ingilizce özel ders almak istiyorum.Özellikle iş ingilizcesi konusunda tecrübeli olması tercih sebebidir.

Matematik - Ankara

7. sınıfta okuyan iki çocuğum için evde özel ders aldırmak istiyorum. Haftada iki saat tercih ediyorum.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?