TEOG YGS LYS özel ders KAMPANYA: 1 ders saati 45 TLye Ataşehirde özel ders Ruça'dan İngilizce'ye.. Yabancı öğretmenden özel ders Reklam hakkında bilgi için tıklayın.

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 622 kişi özel ders talep etti.
1 - 10 arası ilanlar

Fizik - Ankara

TED Ankara Koleji 10. sınıf IB programında okuyan kızım için özellikle TED IB programını ve İngilizce bilen Fizik hocası arıyorum.

Matematik - Ankara

Çocuklarım TED Ankara Koleji 5 ve 10. sınıfa gitmekte. Onlar için özellikle TED IB programını bilen ve İngilizce matematik öğretebilen TED Ankara Koleji veya ODTÜ mezunu olan matematik öğretmeni arıyorum.

Direksiyon - Ankara

Motorsiklet pratik sürüş eğitimi almak istiyorum.

Türkçe - Ankara

12 yaş 7.nci sınıfa giden oğlumuz TEOG’a hazırlık için takviye Türkçe dersi istiyoruz. Öğretmen adaylarının o dalın öğretmeni ya da üniversite öğrencisi olması gerekmektedir (Fen Bilgisi ve Türkçe) Evimizde, annesinin nezaretinde ders vermek üzere öğretmen adayları ile görüşmek istiyoruz. Oran’da, TRT Binasının arkasında MSB Lojmanlarına (Doğukent Bulvarı'na - Panora'ya) yakın bir konumda oturuyoruz. İlgilenenlerin lütfen bana telefondan mesajla/arayarak ya da email adresinden ulaşmalarını rica ediyorum. Gün içi telefonunuza yanıt verememe durumum olabilir, müsait olduğumda size dönüş yapacağım. Karşılıklı olarak memnun kaldığımız durumda bu dersleri uzun vadeli olarak düşünmekteyiz. Teşekkürler...

Fen Bilgisi - Ankara

12 yaş 7.nci sınıfa giden oğlumuz TEOG’a hazırlık için takviye Fen Bilgisi dersi istiyoruz. Öğretmen adaylarının o dalın öğretmeni ya da üniversite öğrencisi olması gerekmektedir (Fen Bilgisi ve Türkçe) Evimizde, annesinin nezaretinde ders vermek üzere öğretmen adayları ile görüşmek istiyoruz. Oran’da, TRT Binasının arkasında MSB Lojmanlarına (Doğukent Bulvarı'na - Panora'ya) yakın bir konumda oturuyoruz. İlgilenenlerin lütfen bana telefondan mesajla/arayarak ya da email adresinden ulaşmalarını rica ediyorum. Gün içi telefonunuza yanıt verememe durumum olabilir, müsait olduğumda size dönüş yapacağım. Karşılıklı olarak memnun kaldığımız durumda bu dersleri uzun vadeli olarak düşünmekteyiz. Teşekkürler...

Matematik - Ankara

9.SINIFTA OKUYAN KIZIMA MATEMATİK VE FİZİK DERSLERİNDEN ÖZEL DERS VEREBİLECEK AYNI ZAMANDA DA ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DA YAPABİLECEK KADIN ÖĞRETMEN, BİZİM EVİMİZDE DERS VEREBİLECEK. BATIKENTTE OTURUYORUZ.

Biyoloji - Ankara

Oğluma lys hazırlık için biyoloji dersinden birebir ders almak istiyorum.

Fizik - Ankara

Eryamanda oturuyorum.Oğluma lys hazırlık fizik özel ders aldırmak istiyorum

Türkçe - Ankara

Türkçe coğrafya ve tarih YGS ve LYS derslerinden özel ders almak istiyorum

Ingilizce - Ankara

Sınavlarımı başarıyla gecmek için ders istiyorum.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?